Znajdź Gabinet to baza skupiająca wszystkich fizjoterapeutów w jednym miejscu. Za darmo!

Tak! Nasz Serwis jest zupełnie darmowy dlatego też zachęcamy do tworzenia kont i dokładnego uzupełniania profilu swojego gabinetu!
Jak to zrobić? Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję, która w łatwy i szybki sposób przeprowadzi Cię przez proces dodawania swojego gabinetu do naszej bazy.

1. Dodaj gabinet

Dodanie gabinetu wymaga podania podstawowych informacji o Tobie i Twoim gabinecie, które są kluczowe – uzupełnij wszystkie pola aby Twój gabinet był widoczny w wyszukiwarce.

Warto też uzupełnić pola, które nie są wymagane tj. lokalizacja, godziny otwarcia Twojego gabinetu lub gabinetu w którym pracujesz, by każdy mógł znaleźć Twój profil w szybki i łatwy sposób.

Nie zbagatelizuj dodania swojego zdjęcia profilowego, które jest bardzo ważnym elementem, pozwoli to spersonalizować i uwierzytelnić Twój profil.

2. Zbuduj profesjonalny wizerunek w Internecie

Profil gabinetu w naszej bazie będzie Twoją wizytówką. Zadbaj by wyróżnić się na tle konkurencji dodając jak najwięcej konstruktywnych informacji. Profile, wzbogacone treścią i zdjęciami dotyczącymi specjalisty są odwiedzane przez pacjentów dużo chętniej.

Dodając swój gabinet do naszej bazy, zwiększysz jego widoczność w Internecie, ponadto wszystko będziesz mógł obserwować dzięki uzyskaniu dostępu do statystyk odwiedzin Twojego profilu.

3. Dziel się efektami swojej pracy

W specjalnie przeznaczonej sekcji możesz dzielić się fotorelacją z efektów swojej pracy w formie zdjęć “przed” oraz “po” terapii z widocznym efektem. To miejsce z pewnością pozytywnie wpłynie na decyzję pacjenta o wyborze gabinetu.

Oprócz tego, masz możliwość dodawania interesujących artykułów i dzielenia się ciekawymi spostrzeżeniami a także sposobami leczenia konkretnych przypadków.

Fizjoterapeuto, to Twoje obowiązkowe miejsce w sieci, sprawdź jak to działa!

 

Dodaj teraz