Znajdź Gabinet to usługa przyjazna pacjentom, którzy szukają najlepszego specjalisty. To miejsce, które w przejrzystej formie łączy publiczne profile terapeutów z opiniami ich pacjentów. Naszą bazę aktualizujemy na bieżąco a nowe profile rejestrują się u nas codziennie!

Ile to kosztuje? Zupełnie nic.

Zgadza się, nasz Serwis jest całkowicie darmowy!

 

1. Wyszukaj gabinet

Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej i wyszukać w niej specjalisty lub gabinetu, którym jesteś zainteresowany. Aby to zrobić wpisz dane lekarza, nazwę gabinetu lub po prostu znajdź lekarza w określonej miejscowości.

Wyszczególniliśmy też kilka kategorii, by maksymalnie ułatwić Ci wyszukiwanie terapeutów.

2. Napisz opinię

Zapoznaj się z opiniami, informacjami, ocenami fizjoterapeutów i osteopatów a także sam je twórz! Każda osoba może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wiedzy, empatii czy zaangażowania fizjoterapeuty podczas wizyty.

Twoja ocena z pewnością ułatwi wybór terapeuty przyszłym pacjentom. Wystarczy, że zalogujesz się na swój profil, wyszukasz specjalistę i… napiszesz o nim rzetelną opinię.

 

3. Skontaktuj się z terapeutą

Możesz też łatwo skontaktować się z wybranym specjalistą w celu umówienia wizyty.

Na profilu każdego terapeuty znajdziesz niezbędne dane kontaktowe, szczegółowy adres gabinetu oraz mapkę z trasą dojazdu. Opcja wyznaczania trasy z pewnością sprawi, że nie będziesz miał problemu z dotarciem do celu.

4. Zdobywaj wiedzę

Znajdź Gabinet to również baza specjalistycznej wiedzy, którą znajdziesz w zakładce Blog.

Artykuły, które publikują fizjoterapeuci i osteopaci pomogą Ci zyskać wiedzę na dany temat i rozwiązać problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić. Różnorodność tematów sprawi, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

 

Znajdź gabinet teraz!