Wybór fizjoterapeuty nie jest łatwy! Fizjoterapeuta to ktoś, komu możesz zaufać, ktoś, kto cię wysłucha, zrozumie Twój problem, a także Twoje cele. Z pewnością oczekujesz wykwalifikowanego specjalisty, który ulży Ci w bólu, będzie z Tobą szczery na temat ilości potrzebnego leczenia i tego, jak długo może ono trwać.

Na szczęście większość terapeutów jest uczciwa i godna zaufania a w naszym Serwisie Znajdź Gabinet możesz z łatwością znaleźć szereg informacji o danym gabinecie i opinie pacjentów, którzy leczyli się już u danego specjalisty. Stąd właśnie możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą dostępną opiekę.

Jaki rodzaj fizjoterapii jest dla mnie najlepszy?

Odpowiedź jest podobna jak w przypadku lekarzy: jeśli masz problem z nerkami, nie rezerwujesz wizyty u ortopedy. W Znajdź Gabinet uważamy, że warto zawęzić wyszukiwanie do terapeutów z konkretnymi obszarami wiedzy, które pasują do Twojego problemu.
Co niewątpliwie ułatwiają sekcje kategorii i metod na stronie głównej naszego Serwisu i przede wszystkim opisy każdego gabinetu, który dodaje sam fizjoterapeuta po to, by wyjaśnić pacjentowi, z jakimi problemami i bólami będzie Ci w stanie pomóc.

Jednak w przypadku bardziej skomplikowanych problemów, większość fizjoterapeutów będzie w stanie przeprowadzić odpowiednią ocenę stanu zdrowia i dokładny plan Twojego leczenia.

Nie jesteś pewny czy wybrać się do danego specjalisty? Napisz do niego prywatną wiadomość i skonsultuj to zupełnie bezpłatnie!

I najważniejsze.. pamiętaj! Tu nie ma głupich pytań, pytaj o wszystko co chcesz a specjalista znając jak najwięcej szczegółów problemu, z którym się zmagasz będzie w stanie szybciej Ci pomóc!